Lato 2022

Witajcie, Lato w 2022 roku staje się faktem. Przypominamy, że jest to ważny czas jeśli chodzi o wybór wkładów do zniczy. Jak czytaliście w naszym zeszłorocznym wpisie, wkłady do zniczy dzielimy na parafinowe, woskowe, olejowe oraz elektryczne. Najbardziej wrażliwym wkładem do zniczy na temperaturę jest wkład olejowy. Posiada on najniższą temperaturę topnienia. Oczywiste jest, że na tę porę roku najbezpieczniejszą opcją staje się wkład elektryczny, LED. Lecz wiemy, że dla niektórych tradycyjny ogień w zniczu jest czymś nie do zastąpienia. W tym wypadku zalecamy zakup wkładów parafinowych. W naszym sklepie znajdują się wkłady parafinowe od wielu czołowych producentów wkładów do zniczy. Zachęcamy również do kupna stroików, kompozycji z kwiatów sztucznych. Jest to idealna alternatywa dla żywego kwiatu. Stroik taki nie wymaga pielęgnacji, a swoim wyglądem nie odbiega od naturalnych kwiatów. Serdecznie zapraszamy na zakupy ! Udanych wakacji :)

Znicze sklep internetowy | Zniczownia

Nasza Firma powstała w 1991 roku jako Hurtownia Zniczy. Obecnie jest to największa w województwie śląskim Hurtownia Samoobsługowa, która obsługuje klientów hurtowych i detalicznych. Oferujemy znicze, kwiaty, a także wszelkie dodatki oraz wiązanki na grób. Dąbrowa Górnicza to główne miejsce prowadzonej przez nas działalności, ale realizujemy zamówienia klientów z całego regionu i kraju. Nasze produkty mogą Państwo zakupić również stacjonarnie. Znajdujemy się przy ulicy Wojska Polskiego 61 w Dąbrowie Górniczej.

 Oferta sklepu ze zniczami

Cały czas powiększamy nasz asortyment o produkty najlepszej jakości aby sprostać wymaganiom naszych klientów. W bogatej ofercie klienci znajdą przede wszystkim wszelkiego rodzaju znicze. Obecnie posiadamy w sprzedaży znicze, wkłady do zniczy - parafinowe, olejowe, woskowe, kwiaty sztuczne, pojedyncze oraz bukiety, artykuły dekoracyjne, florystyczne, doniczki, środki czystości. Dodatkowo znajdziesz w naszej ofercie tworzone przez naszych pracowników unikatowe, przepiękne kompozycje kwiatowe do wazonu oraz na płytę nagrobną. Dążymy do tego nasze produkty były zawsze w dobrych cenach. Sklep internetowy prowadzi całoroczną sprzedaż zniczy różnej wielkości, stylu i przeznaczenia. Nasze doświadczenie i możliwości pozwalają na błyskawiczną realizację każdego zamówienia. Jednocześnie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i dostosują ofertę do potrzeb klienta.

Dynamiczny rozwój firmy wpłynął na decyzję o poszerzeniu naszej działalności o internetowy sklep ze zniczami online, który uruchomiliśmy w kwietniu 2020 roku. 

Hurtownia zniczy online | Dlaczego my?

Naszym głównym atutem jest przede wszystkim olbrzymi wybór, który zapewnia prowadzony przez nas sklep internetowy. Znicze, wkłady do zniczy, a także kwiaty i stroiki na grób – wszystko to klienci znajdą u nas w dowolnej formie. Wszystkie oferowane produkty zostały zaprojektowane w klasycznym, a jednocześnie modnym designie. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie tylko są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z codziennego użytkowania, ale też cechują się żywotnością i wyjątkowo eleganckim wyglądem. Nasza hurtownia zniczy online dysponuje ofertą przystosowaną do potrzeb każdego klienta. Naszym niewątpliwym atutem jest też kompleksowy charakter oferty oraz możliwie najszybszy czas realizacji każdego zlecenia, jeśli chodzi o znicze czy inne dostępne produkty. Sklep przyjmuje zamówienia przez siedem dni w tygodniu – 24 h.

bispol logo cer-far logo ignis logo kerzen logo original płomyk logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl