Jakie wkłady do zniczy na lato ?

Jakie wkłady do zniczy na lato ?

Upalne dni rodzą pytanie, jakich wkładów do zniczy użyć ? Wkłady olejowe posiadają dobre właściwości palne, ale mają niższą temperaturę topnienia przez co będą gorszym wyborem w upalne dni niż parafinowy wkład do zniczy. Parafinowe wkłady do zniczy są bardziej uniwersalne na oddziaływanie wysokich temperatur, ale nawet to może nie uchronić ich przed nadmiernym spalaniem. Dlatego dobrą alternatywą dla klasycznych wkładów do zniczy przy wysokich temperaturach będą elektryczne wkłady. Wkłady te świecą w różnych kolorach oraz mogą się "palić" w zależności od wkładu i baterii nawet kilkadziesiąt dni. Szczególną uwagę należy zwrócić  na wkłady, które umieszczamy w zniczach typu kapliczka, gdzie temperatura w środku znicza jest dużo wyższa niż na zewnątrz. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem wkładów lub zniczy zachęcamy do kontaktu nasi doradcy chętnie podpowiedzą co wybrać.

Lato 2022

Witajcie, Lato w 2022 roku staje się faktem. Przypominamy, że jest to ważny czas jeśli chodzi o wybór wkładów do zniczy. Jak czytaliście w naszym zeszłorocznym wpisie, wkłady do zniczy dzielimy na parafinowe, woskowe, olejowe oraz elektryczne. Najbardziej wrażliwym wkładem do zniczy na temperaturę jest wkład olejowy. Posiada on najniższą temperaturę topnienia. Oczywiste jest, że na tę porę roku najbezpieczniejszą opcją staje się wkład elektryczny, LED. Lecz wiemy, że dla niektórych tradycyjny ogień w zniczu jest czymś nie do zastąpienia. W tym wypadku zalecamy zakup wkładów parafinowych. W naszym sklepie znajdują się wkłady parafinowe od wielu czołowych producentów wkładów do zniczy. Zachęcamy również do kupna stroików, kompozycji z kwiatów sztucznych. Jest to idealna alternatywa dla żywego kwiatu. Stroik taki nie wymaga pielęgnacji, a swoim wyglądem nie odbiega od naturalnych kwiatów. Serdecznie zapraszamy na zakupy ! Udanych wakacji :)

Wiosna nadchodzi !

Witajcie ! Na naszym sklepie pojawia się już coraz więcej artykułów wiosennych ! W naszej sprzedaży mamy wiele rodzajów tulipanów w różnych kolorach, stroików, czy kompozycji kwiatowych. Wkrótce pojawią się również pierwsze znicze Wielkanocne, a wszystko po to, abyście mogli się odpowiednio wcześniej przygotować na nadchodzące święta ! Zapraszamy na zakupy.

PRZERWA NOWOROCZNA

Szanowni Państwo w naszym sklepie trwają prace inwentaryzacyjne od 30 grudnia do 03 stycznia . Zapraszamy do zakupów od 04 stycznia .

Sezon trwa !

Witajcie drodzy klienci. Niezmiernie cieszymy się, że razem z Wami wkroczyliśmy w bardzo gorący dla nas czas jakim jest październik. Ostatni miesiąc przed świętem " Wszystkich Świętych " to okres wzmożonej pracy. Robimy wszystko, aby zamówione przez Państwa kompozycje, stroiki, znicze, wkłady i wszystkie inne produkty docierały do Was na czas i w idealnym stanie. Zachęcamy do robienie zakupów już teraz, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Cały czas jesteśmy dla Was w razie jakichkolwiek pytań, możecie kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Miłego dnia  !

Galopujące ceny !

Witajcie ! Jak zapewne zdążyliście zauważyć ceny w naszym sklepie poszły w górę. Niestety my jak i wszyscy sprzedawcy nie mamy na to wpływu. Ceny surowców jak i samej parafiny bardzo mocno podrożały, a co za tym idzie wkłady do zniczy parafinowe, olejowe, woskowe również podrożały. Większość naszych zniczy sprzedajemy razem z wkładami przez co również ich cena nieznacznie może wzrosnąć. Staramy się utrzymać jak najkorzystniejszą ofertę wkładów oraz zniczy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Zachęcamy do zakupu stroików na grób, kompozycje te mogą bardzo ładnie wypełnić nasz pomnik. Nie wiemy jak długo ceny parafiny będą jeszcze rosły, ale możemy zapewnić, że robimy co w naszej mocy, aby wkłady do zniczy oraz znicze wszelkiego rodzaju te okolicznościowe, artystyczne  nie były dla Was obciążeniem.

Upalne lato
Upalne lato

Witamy. Czy wiedzieliście, że parafina topnieje w ok. 60°C ? Przy aktualnych upałach  nie trudno o taką temperaturę w środku znicza (szczególnie w szklanych kapliczkach ). Dlatego w niektórych zniczach, aby zapobiec nieszczęśliwym wypadkom zalecamy korzystanie z wkładów elektrycznych . W naszym sklepie internetowym oferujemy Wam wam właśnie takie rozwiązanie, czyli wkłady elektryczne. W takiej temperaturze najlepiej spisują się wkłady parafinowe, gorzej z upałami radzą sobie wkłady woskowe i wkłady olejowe. Nasze wkłady elektryczne bardzo dobrze imitują efekt płomienia dlatego doskonale nadają się do zniczy, posiadają kilka wariantów kolorystycznych, dlatego każdy może wybrać coś dla siebie i rozświecić swój znicz na wybrany kolor. Jeśli jednak decydujecie się na tradycyjny wkład zgodnie z powyższą informacją polecamy wkłady parafinowe (np. wkłady marki DOBRY WKŁAD).

Witamy

Witamy na blogu sklepu internetowego zniczownia.pl

W tym miejscu będziemy przedstawiać wszelakie informacje dotyczące branży, w której działamy.

Zniczami oraz wkładami zajmujemy się już od 1991r. To wtedy nasza firma stawiała pierwsze kroki w sprzedaży stacjonarnej. Z biegiem lat umacniamy naszą pozycję na lokalnym rynku zniczy, wkładów, a od kilku lat również w artykułach dekoracyjnych oraz wszelkiego rodzaju kwiatów sztucznych i kompozycji z nich tworzonych. Od 2020 postanowiliśmy wkroczyć również w wirtualny świat sprzedaży. Tak o to powstała zniczownia, czyli sklep internetowy oferujący klientom wkłady do zniczy, różnego rodzaju znicze oraz kwiaty sztuczne i dekoracje. Posiadamy szeroki asortyment zniczowy od różnych producentów, a także posiadamy własną linię wkładów parafinowych zarówno zalewanych jak i prasowanych. Z wielką starannością podchodzimy do każdego zamówienia. Każda paczka wychodząca spod naszych rąk jest bardzo dobrze zapakowana,a produkty znajdujące się w niej są najwyższej jakości. Dzięki sprzedaży internetowej nasza hurtownia zniczy i kwiatów sztucznych może dotrzeć z ofertą do całej Polski.

Pamiętajcie jesteśmy tu dla Was i dzięki Wam, na wszystkie pytania chętnie odpowiemy, a w razie potrzeby doradzimy co wybrać.

Dziękujemy za poświęcony czas na ten krótki wstęp. Do zobaczenia wkrótce

Zadzwoń: 511 957 773
pon-pt 8:00 - 16:00
NIP: 6291004772
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl